U gebruikt een verouderde browser. Om die reden werkt deze site wellicht niet naar behoren.Direct naar hoofdinhoud

Vier de Zondag – 24 september

Vier de Zondag!

Aansluitend op de hoofddienst van 10:30 uur vieren wij op 24 september ‘Startzondag’!

Na de zomervakantie starten we als gemeente veel van het kerkelijke werk weer op.

Heeft u de kerk tot nu toe altijd met twee benen op de grond bekeken? En zijn jullie ook zo nieuwsgierig naar wat er boven in het kerkgebouw te zien is? Altijd het orgel al eens van dichtbij willen bekijken? De toren willen beklimmen? Nieuwsgierig geweest naar de creatieve talenten in onze gemeente? Meer willen weten over een specifieke kapel of op zoek naar stilte? Van gedachten willen wisselen over kerk en preek? Een programma waar iedereen van jong tot oud aan kan deelnemen.

Ga mee! En ontdek het!

Zoals gebruikelijk is er na de dienst van 10.30 een koffielunch, zo rond 12:00 uur.

Tijdens ‘Vier de Zondag’ zijn kerk, lunch en activiteiten ook open voor gasten. Welkom om elkaar te ontmoeten!