U gebruikt een verouderde browser. Om die reden werkt deze site wellicht niet naar behoren.Direct naar hoofdinhoud

Activiteitenagenda

datum tijd activiteit plaats
       
September      
Wo 07-09 20.00 Bijbelstudie Grote Kerkplein 101
Di 13-09 10.00 Koffie-Café Gebouw De Heuvel
Di 13-09 15.00 Groep Atrium Hofdame
Do 15-09 20.00 Oude Jongerengroep in overleg
Di 20-09 19.30 Catechisatie 15-17 Grote Kerkplein 101
Wo 21-09 15.00 Bijbelkring Hofdame
Wo 21-09 15.30 Avondmaalscatechese Laurenskerk
Wo 21-09 20.00 Filosofiegroep In overleg
Zo 25-09 10.30 Vier de Zondag Laurenskerk
Zo 25-09 15.30 Kliederkerk Laurenskerk
Vrij 30-09 10.30 Kubusgroep In overleg
Oktober      
Ma 03-10 19.30 Catechisatie 12-14 Grote Kerkplein 101
Wo 05-10 10.30 Midrasj kring Kubus Laurenskerk
Wo 05-10 14.00 Thomas Groep Kubus Laurenskerk
Wo 05-10 20.00 Bijbelstudie Grote Kerkplein 101
Do 07-10 19.30 Kerkcafé Laurenskerk
Di 11-10 14.30 Koffie-Café Gebouw De Heuvel
Di 11-10 15.00 Groep Atrium Kubus Laurenskerk
Do 20-10 20.00 Oude Jongerengroep in overleg
Zo 23-10 10.30 Vier de Zondag Laurenskerk
Zo 23-10 15.30 Kliederkerk Laurenskerk
Wo 26-10 20.00 Brief aan de Galaten Kubus Laurenskerk
Do 27-10 19.30 Catechisatie 18+ Grote Kerkplein 101
Zo 30-10 16.30 Kaarsjesavond Laurenskerk
Zo 30-10 19.00 Allerheiligen LP Laurenskerk
November      
Di 01-11 19.30 Catechisatie 15-17 Grote Kerkplein 101
Wo 02-11 10.30 Midrasj kring Kubus Laurenskerk
Wo 02-11 14.00 Thomas Groep Kubus Laurenskerk
Wo 02-11 20.00 Bijbelstudie Grote Kerkplein 101
Zo 06-11 10.30 Gedenken overledenen MKOG Laurenskerk
Ma 07-11 19.30 Catechisatie 12-14 Grote Kerkplein 101
Di 08-11 14.30 Koffie-Café Gebouw De Heuvel
Di 08-11 15.00 Groep Atrium Kubus Laurenskerk
Wo 16-11 14.00 Schrijftafel Kubus Laurenskerk
Wo 16-11 20.00 Brief aan de Galaten Kubus Laurenskerk
Do 17-11 20.00 Oude Jongerengroep in overleg
Do 24-11 19.30 Catechisatie 18+ Grote Kerkplein 101
Za 26-11 15.00 Gluren bij de buren Paradijskerk
Zo 27-11 10.30 Vier de Zondag Laurenskerk
Zo 27-11 15.30 Kliederkerk Laurenskerk
Wo 30-11 10.30 Midrasj kring Kubus Laurenskerk
Wo 30-11 20.00 Schrijftafel Kubus Laurenskerk
       
December      
Di 06-12 19.30 Catechisatie 15-17 Grote Kerkplein 101
Wo 07-12 20.00 Bijbelstudie Grote Kerkplein 101
Ma 12-12 19.30 Catechisatie 12-14 Grote Kerkplein 101
Di 13-12 14.30 Koffie-Café Gebouw De Heuvel
Di 13-12 15.00 Groep Atrium Kubus Laurenskerk
Wo 14-12 14.00 Thomas Groep Kubus Laurenskerk
Wo 14-12 20.00 Brief aan de Galaten Kubus Laurenskerk
Do 15-12 20.00 Oude Jongerengroep in overleg
Do 15-12 19.30 Catechisatie 18+ Grote Kerkplein 101
Januari ’23      
Wo 04-01 20.00 Bijbelstudie Grote Kerkplein 101
Ma 09-01 19.30 Catechisatie 12-14 Grote Kerkplein 101
Di 10-01 14.30 Koffie-Café Gebouw De Heuvel
Di 10-01 15.00 Groep Atrium Kubus Laurenskerk
Wo 11-01 14.00 Thomas Groep Kubus Laurenskerk
Di 17-01 19.30 Catechisatie 15-17 Grote Kerkplein 101
Wo 18-01 14.00 Schrijftafel Kubus Laurenskerk
Do 19-01 20.00 Oude Jongerengroep in overleg
Zo 22-01 10.30 Vier de Zondag Laurenskerk
Zo 22-01 15.30 Kliederkerk Laurenskerk
Wo 25-01 10.30 Midrasj Kring Kubus Hofdame
Do 26-01 19.30 Catechisatie 18+ Grote Kerkplein 101
       
Februari      
Wo 01-02 20.00 Bijbelstudie Grote Kerkplein 101
Ma 06-02 19.30 Catechisatie 12-14 Grote Kerkplein 101
Wo 08-02 14.00 Thomas Groep Kubus Laurenskerk
Do 09-02 20.00 Schrijftafel Kubus Laurenskerk
Di 14-02 14.30 Koffie-Café Gebouw De Heuvel
Di 14-02 15.00 Groep Atrium Kubus Laurenskerk
Di 14-02 19.30 Catechisatie 15-17 Grote Kerkplein 101
Do 16-02 20.00 Oude Jongerengroep in overleg
Wo 22-02 10.30 Midrasj Kring Kubus Laurenskerk
Do 23-02 19.30 Catechisatie 18+ Grote Kerkplein 101
Zo 25-02 10.30 Vier de Zondag Laurenskerk
Zo 26-02 15.30 Kliederkerk Laurenskerk
Maart      
Wo 01-03 20.00 Bijbelstudie Grote Kerkplein 101
Ma 06-03 19.30 Catechisatie 12-14 Grote Kerkplein 101
Wo 08-03 14.00 Thomas Groep Kubus Laurenskerk
Di 14-03 14.30 Koffie-Café Gebouw De Heuvel
Di 14-03 15.00 Groep Atrium Kubus Laurenskerk
Di 14-03 19.30 Catechisatie 15-17 Grote Kerkplein 101
Do 16-03 20.00 Oude Jongerengroep in overleg
Wo 22-03 10.30 Midrasj Kring Kubus Hofdame
Do 23-03 19.00 Lezing Jesus Christ Superstar Laurenskerk
Do 23-03 20.30 Film Jesus Christ Superstar Laurenskerk
Zo 26-03 10.30 Vier de Zondag Laurenskerk
Zo 26-03 15.30 Kliederkerk Laurenskerk
April      
Di 11-04 14.30 Koffie-Café Gebouw De Heuvel
Di 11-04 15.00 Groep Atrium Kubus Laurenskerk
Do 20-04 20.00 Oude Jongerengroep in overleg
Zo 23-04 10.30 Vier de Zondag Laurenskerk
Zo 23-04 15.30 Kliederkerk Laurenskerk
Zo 23-04 19.00 Jom Hasjoa Laurenskerk
       
Mei      
Wo 03-05 20.00 Bijbelstudie Grote Kerkplein 101
Do 04-05 19.30 Dodenherdenking Laurenskerk
Di 09-05 14.30 Koffie-Café Gebouw De Heuvel
Di 09-05 15.00 Groep Atrium Kubus Laurenskerk
Zo 14-05 12.00 Gedachtenisdienst 14 mei Laurenskerk
Di 14-03 19.30 Catechisatie 15-17 Grote Kerkplein 101
Wo 17-05 14.00 Thomas Groep Kubus Laurenskerk
Zo 28-05 10.30 Vier de Zondag Laurenskerk
       
Juni      
Wo 07-06 20.00 Bijbelstudie Grote Kerkplein 101
Di 13-06 14.30 Koffie-Café Gebouw De Heuvel
Di 13-06 15.00 Groep Atrium Kubus Laurenskerk
Wo 14-06 14.00 Thomas Groep Kubus Laurenskerk
Do 15-06 20.00 Oude Jongerengroep in overleg
Zo 25-06 10.30 Vier de Zondag Laurenskerk
Zo 25-06 15.30 Kliederkerk Laurenskerk
Vr 30-06 19.00 Keti Koti herdenking Monument Lloydkade
       
Juli      
Di 11-07 14.30 Koffie-Café Gebouw De Heuvel
       
Augustus      
Di 08-08 14.30 Koffie-Café Gebouw De Heuvel
Di 15-08 11.00 Herdenking 15 augustus Monument Maas